Trunková digitální ovladač Mototrbo XRC 9000

Udržte své zaměstnance ve spojení. Když je vaše flotila výjezdových vozů rozptýlena po městě a vaši pracovníci jsou od sebe navzájem na míle vzdálení, potřebujete způsob, jak je udržet ve spojení. Trunkový systém pro více lokalit Connect Plus je obousměrný radiový systém Trunkový ovladač XRC 9000přizpůsobitelný na míru vašim komunikačním potřebám, který vašim pracovním týmům umožní nejen sdílet hlasovou komunikaci, ale také využívat integrované datové aplikace, díky kterým bude jejich práce efektivnější a bezpečnější. Sem patří například zasílání textových zpráv, sledování polohy či dispečink. Získáte zároveň výhody digitální technologie TDMA, jako je např. vyšší kapacita a čistý zvuk.

Vyjimečná úroveň kontroly

Snadné řízení komplexní hlasové a datové komunikace Trunkový ovladač MOTOTRBO XRC 9000 operuje se zdroji lokality na digitálních trunkových systémech Connect Plus. Zvládá až 29 hlasových a datových hovorových cest na lokalitu (2900 uživatelů) a 35 lokalit na jeden trunkový systém pro více lokalit.
Rozšiřitelný, přizpůsobitelný, flexibilní MOTOTRBO XRC 9000 podporuje digitální trunkový systém Connect Plus v konfiguraci pro jednu či více lokalit. Výkonný multiprocesorový počítač zajišťuje pro digitální trunkové systémy Connect Plus centrální zpracování hovorů a řízení zdrojů v reálném čase. Počítač je navíc navržen jako IP zařízení, takže poskytuje flexibilní konektivitu. Možnost podporovat redundantní ovladač a rotující řídicí kanál poskytuje záložní kapacitu, která napomáhá minimalizovat dobu odstávky systému.

Dokonalé řízení hovorů

Dovolejte se, i při velkém vytížení sítě Při vysokém vytížení dochází k řazení hovorů do fronty. Jakmile je k dispozici volný kanál, uživateli je automaticky zaslán tón pro zpětné volání, který jmu signalizuje, že nyní může svůj hovor uskutečnit. Důležitým uživatelům, jako jsou manažeři či bezpečnostní personál, můžete přidělit prioritní stav, takže v době vysokého vytížení systému budou mít ke komunikaci rychlý přístup.
Někdy je také třeba kontaktovat celou pracovní sílu zároveň. Můžete skenovat hovorové skupiny napříč více zónami a mít přehled o tom, co se v terénu děje. Můžete také vyslat odeslat hovor všem stanicím a komunikovat se všemi současně nebo v urgentních případech zaslat nouzovou výstrahu a rychle tak pracovní tým upozornit.

Materiály ke stažení:
XRC9000.pdf
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.