Trunkový digitální systém Mototrbo XRT 9000

Udržte své zaměstnance ve spojení. Když je vaše flotila výjezdových vozů rozptýlena po městě a vaši pracovníci jsou od sebe navzájem na míle vzdálení, potřebujete způsob, jak je udržet ve spojení. Trunkový systém pro více lokalit Connect Plus je obousměrný radiový systém
přizpůsobitelný na míru vašim komunikačním potřebám, který vašim pracovním týmům umožní nejen sdílet hlasovou komunikaci, ale také využívat integrované datové aplikace, díky kterým bude jejich práce efektivnější a bezpečnější. Sem patří například zasílání textových zpráv, sledování polohy či dispečink. Získáte zároveň výhody digitální technologie TDMA, jako je např. vyšší kapacita a čistý zvuk.


Výjimečný přístup
Centralizovaný přístup k pracovní síle Zůstaňte v kontaktu s rozsáhlou pracovní silou v terénu – použitím brány MOTOTRBO XRT 9000 k propojení systému MOTOTRBO Connect Plus s wire-line konzolí na bázi IP získáte možnost centralizovaného dispečinku.
Flexibilní řízení výkonu Monitorujte, reportujte a analyzujte výkonnost systému použitím brány MOTOTRBO XRT 9000 k propojení systému MOTOTRBO Connect Plus s aplikacemi pro řízení výkonu.


Dokonalé řízení hovorů
Přizpůsobení vašim potřebám Přijímejte hovory i v hustém komunikačním ruchu. Od systému pro jednu lokalitu po systémy pro 35 lokalit dokáže každá brána MOTOTRBO XRT 9000 obsloužit až 100 registrovaných hovorových cest a 30 současných hovorů v jeden okamžik. Do systému lze přidat až pět (5) bran XRT 9000, čímž získáte dodatečnou kapacitu i pro ty nejnáročnější systémy a potřeby dispečinku.

Materiály ke stažení:
XRT9000.pdf
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.