Mobilní radiostanice DM1000 -1400/1600

Vaši lidé jsou neustále v pohybu, doručují a vyzvedávají zásilky či převážejí pasažéry na místo určení. Potřebujete s nimi být neustále v kontaktu a chcete mít jistotu, že radiostanice, které používají, jsou co nejadaptabilnější a zároveň cenově dostupné. Existují flexibilní mobilní radiostanice, které vám již dnes poskytnou excelentní hlasovou komunikaci a zároveň možnost přechodu na čistou digitální hlasovou Radiostanice DM 1000komunikaci, až budete v budoucnu připraveni. Všestranné a výkonné radiostanice MOTOTRBO kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími analogovými a digitálními technologiemi. Portfolio radiostanic MOTOTRBO nabízí uživatelům ty správná zařízení právě pro ně, a to od přenosných radiostanic pro pouhou hlasovou komunikaci až po radiostanice oplývající hlasovými i datovými funkcemi.

MOTOTRBO DM1400 a DM1600 jsou odolné, analogově-digitální radiostanice, které nabízejí veškeré výhody nejmodernějších technologií – od vynikajícího zvuku po skvělé pokrytí. Tyto cenově dostupné radiostanice jsou kompatibilní s moderními funkcemi MOTOTRBO, které, jak sami zjistíte, jsou naprosto klíčové pro podnikání, jako např. možnost přerušení přenosu za účelem upřednostnění kritické komunikace.

Udržujte pracovníky v kontaktu ve správném kurzu
Řidič doručující zásilku se ztratil a používá mobilní radiostanici DM1400 ke kontaktování dispečinku. Mikrofon na stínítko a na volantu připevněné PTT tlačítko mu umožňuje bezpečnou komunikaci během řízení. Digitální softwarové filtry pro odfiltrování šumu odstraní hluk okolí, takže řidiči půjde výborně rozumět. Brzy tak bude znovu na správné trase. Řidič autobusu spoléhá na to, že mu jeho DM1600 pomůže udržet pasažéry v bezpečí. Digitální technologie poskytuje vynikající pokrytí po celé trase a nyní s režimem dvojité kapacity MOTOTRBO Dual Capacity Direct Mode už nemá vůbec žádný problém s nalezením volného kanálu. Jasný alfanumerický displej mu pak poskytne všechny potřebné informace a pokud dojde k nehodě, může použít jedno z programovatelných tlačítek k přivolání pomoci – a to pouhým jedním stiskem.

Komunikace bez rozptylování
Radiostanice DM1400 a DM1600 jsou navrženy pro každodenní řidiče a umožňují vám zůstat ve spojení s mobilní pracovní silou, aniž byste pracovníky rozptylovali. Takže zatímco radiostanice zvýší efektivitu práce, zlepší se zároveň také bezpečnost.

Materiály ke stažení:
DM1000_1.pdf
DM1000.pdf

RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.