Mobilní radiostanice s numerickým displejem DM4400/4401

Jak při vyzvedávání nákladu, přesměrování autobusů nebo dodávek zajistíte, aby byli vaši lidé stále ve spojení a v bezpečí? Radiostanice MOTOTRBO vám mohou pomoci. Díky nim totiž máte sílu digitální komunikace na dosah. Všestranná a výkonná radiostanice MOTOTRBO DM2600 kombinuje to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími digitálními technologiemi pro pokročilou hlasovou komunikaci.
Mobilní radiostanice MOTOTRBO DM2600 jsou kompaktní a vhodné pro cestující pracovníky, kteří potřebují digitální technologii za přijatelnou cenu. Získáte veškeré výhody digitálních řešení, a to včetně systémového potenciálu, dvojnásobné komunikační kapacity a jasnější a čistší hlasové komunikace. MOTOTRBO DM2600 má plný systémový potenciál, takže v případě potřeby flexibilního pokrytí řešením IP Site Connect nebo řízení dopravy s využitím možnosti Capacity Plus dostojí DM2600 svému jménu.

Lepší komunikace
Udržení hladkého provozu při změně komunikačního systému je pro fungování podniku naprosto klíčové. Nyní můžete přejít na digitální provoz s jistotou, minimálním rizikem a s náklady, které si budete moci bez problémů dovolit. Přechod na digitální provoz je snadný, protože radiostanice DM2600 fungují v analogovém i digitálním režimu. Kanály lze konfigurovat jako digitální či analogové a radiostanice bude vyhledávat oba typy. Můžete tak v klidu používat stávající analogový systém a na digitální systém přejít, jakmile to čas a rozpočet dovolí.

Více lidí
Ať už vaši lidé doručují zásilky nebo přepravují pasažéry, určitě oceníte možnost snadné rozšiřitelnosti radiostanic. Stačí jen jednoduchý softwarový upgrade, který přidá klíčové funkce jako např. Vylepšené soukromí zajišťující lepší zabezpečení nebo funkci přerušení přenosu umožňující přednostní uskutečnění kritické komunikace.
A když budete chtít rozšířit kapacitu či pokrytí, spolehněte se na řešení IP Site Connect, které využívá IP sítí k rozšíření pokrytí na zaměstnance kdekoliv na světě. Řešení Capacity Plus pro jedno pracoviště vám umožní zapojit
více pracovníků, aniž byste museli přidávat nové frekvence. Chcete-li trunkový systém s širokým pokrytím za přijatelnou cenu, můžete se spolehnout na řešení Linked Capacity Plus.

Materiály ke stažení:
DM2600.pdf
DM2600_1.pdf
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.