Mobilní radiostanice s rozšířeným displejem DM 4000

Od řidiče dodávky křižujícího město po čističe uklízející ulice – MOTOTRBO™ může váš podnik proměnit a přinést chytřejší a bezpečnější interakci mezi zaměstnanci. Náš zvuk, nejlepší ve své třídě, a bezkonkurenční datové schopnosti, dávají lidem možnosti jako nikdy předtím.
Všestranné a výkonné radiostanice MOTOTRBO kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími digitálními Radiostanice DM 4000technologiemi. Radiostanice řady DM4000 plynule integrují hlas a data, nabízí vylepšené funkce, které se snadno používají, a přinášejí výhody důležité pro podniky, jako například integrované zařízení Bluetooth® a Inteligentní zvuk (Intelligent Audio).
S řadou DM4000 můžete přetvořit vaše pracoviště a způsob, jakým lidé spolupracují, abyste dosáhli ještě větší efektivity.Audio nad očekávání
Co se týká výjimečné čistoty zvuku, nelze kvalitu digitálního přenosu popřít. S mobilními radiostanicemi řady DM4000 získáte digitální kvalitu a navíc také unikátní funkce, které zaměstnancům pomohou mluvit a slyšet čistě, ať už pracují kdekoliv.
S funkcí Inteligentní zvuk radiostanice automaticky upravuje hlasitost na kompenzaci šumu na pozadí, takže pracovníci nemusejí nastavovat hlasitost radiostanice tak, aby nepřeslechli volání v hlučném prostředí, nebo nerušili ostatní na klidných místech. Potlačování zvýšeného šumu na pozadí filtruje nežádoucí vnější hluk - od silniční dopravy po hluk motorů.
Funkce Bluetooth® přenosu zvuku vestavěná do radiostanice poskytují hlasovou komunikaci s výjimečnou čistotou a zároveň dává vašim lidem možnost pohybovat se bez kabelů. Audio příslušenství IMPRES™ navíc zlepšuje potlačení šumu a zvyšuje srozumitelnost hlasu, což se odráží v dosud kvalitnějším přenosu zvuku.

Vysoký výkon
Díky digitální technologii TDMA, používané radiostanicemi MOTOTRBO, získáte integrované hlasové a datové služby, dvojnásobnou kapacitu volání a komunikaci s čistším zvukem. Technologie IMPRES™ v našem vysoce výkonném příslušenství navíc umožňuje snadnější komunikaci, ať se vaši lidé pohybují kdekoliv.

Materiály ke stažení:
DM4000_1.pdf
DM4000_2.pdf


RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.