Digitální přenosná radiostanice DP 1400

Vašim cílem je propojit své pracovníky co nejefektivněji. Od radiostanic očekáváte, že budou cenově dostupné a flexibilní, aby se mohly vyvíjet s vámi. Existuje přenosná radiostanice, která vám již dnes poskytne excelentní hlasovou komunikaci a zároveň možnost přechodu na čistou digitální hlasovou komunikaci, až budete v budoucnu připraveni.Přenosná radiostanice DP 1400

Všestranné a výkonné radiostanice MOTOTRBO™ kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími analogovými a digitálními technologiemi. Portfolio radiostanic MOTOTRBO nabízí uživatelům ty správná zařízení právě pro ně, a to od přenosných radiostanic pro pouhou hlasovou komunikaci až po radiostanice oplývající hlasovými i datovými funkcemi.

Spojte a koordinujte posádky
Když potřebujete jednoduché, spolehlivé a cenově přípustné komunikační řešení, které by vám pomohlo spojit a koordinovat více posádek a usnadnilo jejich spolupráci, je obousměrná, přenosná radiostanice DP1400 tím správným řešením. Díky vynikající ergonomii a čistému, jasnému zvuku mohou nyní vaše týmy pracovat ještě efektivněji. Využijte potenciál radiostanic DP1400 na maximum s příslušenstvím Motorola Original®. Jedná se o jediné příslušenství navržené, zkonstruované a testované s vašimi radiostanicemi za účelem dosažení optimálního výkonu – kompletní portfolio příslušenství naleznete na samostatném informačním listu k příslušenství pro DP1400.

Spravujte své radiostanice aktivněji

Radiostanici DP1400 jsme navrhli tak, aby byla co nejlépe použitelná a zároveň co nejvíc cenově dostupná. Proto jsme do každé radiostanice integrovali funkce správy radiostanic z řešení Radio Management společnosti Motorola. Dosáhněte ještě vyšší efektivity přechodem na digitální provoz. Vaše radiostanice budou se stejnou baterií fungovat o 40 % déle než při analogovém provozu. Použitím funkce dvojnásobné kapacity režimu přímé komunikace (Dual Capacity Direct Mode) navíc získáte ze stejného 12,5kHz kanálu dvojnásobnou kapacitu.

Materiály ke stažení:
DP1400.pdf
DP1400_1.pdf

RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.