Digitální přenosná radiostanice DP 2000

Dohlížíte na zásobování výrobní linky nebo hlásíte nehodu na staveništi a přemýšlíte jak udržet zaměstnance ve spojení a v bezpečí? Digitální radiostanice MOTOTRBO mohou pomoci. Díky nim totiž máte sílu digitální komunikace na dosah.
Přenosná radiostanice DP 2000
Všestranné a výkonné radiostanice MOTOTRBO kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími digitálními technologiemi. Radiostanice řady DP2000 nabízejí nejkvalitnější přenos zvuku ve své třídě a navíc jsou přizpůsobitelným řešením, které pomůže vyřešit vaše komunikační potřeby. Vzhledem k tomu, jsou tyto radiostanice schopné komunikovat i s analogovými stanicemi, můžete postupně přejít na digitální komunikaci vlastním tempem a dle dostupného rozpočtu.Radiostanice řady DP2000 dokáží oživit vaše pracoviště a spolupráci mezi lidmi. Pomohou vám tak dosáhnout vyšší produktivity, bezpečnosti a efektivity.

Špičkový zvuk

Co se týká výjimečné čistoty zvuku, nelze kvalitu digitálního přenosu popřít. S přenosnými radiostanicemi řady DP2000 získáte digitální kvalitu ve všech částech pokrytého prostoru a navíc také unikátní funkce, které zaměstnancům pomohou mluvit a slyšet čistě, ať už pracují kdekoliv.
Pomocí funkce Intelligent Audio (Inteligentní zvuk) radiostanice automaticky upravuje hlasitost, čímž kompenzuje šum na pozadí. Nyní už pracovníci nemusejí upravovat hlasitost svých radiostanic, aby jim náhodou neunikl hovor při práci v rušném prostředí nebo aby nevyrušovali ostatní, když procházejí přes tiché prostory. Zlepšené potlačení šumu na pozadí dokáže filtrovat nechtěný vnější hluk - od rachotu vysokozdvižných vozíků až po hučení dopravy. Audio příslušenství IMPRES™ navíc zlepšuje potlačení šumu a zvyšuje srozumitelnost hlasu, což se odráží v dosud kvalitnějším přenosu zvuku.

Odolnost pro nepřetržité používání
Řada DP2000 vyhovuje náročným kritériím včetně požadavku na odolnost proti vodě stupně IP55 a normy amerických ozbrojených sil č. 810 C, D, E, F a G. Na radiostanice DP2000 se vztahuje dvouletá standardní záruka, na baterie a příslušenství je pak záruka jeden rok. Navíc můžete být několik let klidní, protože v rámci služby Servis od začátku se můžete spolehnout na rychlé opravy, odbornou telefonickou technickou podporu a přístup k nejnovějším softwarovým aktualizacím1; to vše podpořené celosvětově integrovanou sítí služeb, vysoce kvalifikovanými techniky a certifikovanými servisními podniky společnosti Motorola.

Materiály ke stažení:
DP2000.pdf
DP2000_1.pdf
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.