Radiostanice DP 3441


Potřebujete být pohybliví a přitom zůstat ve spojení? Pak potřebujete nenápadnou radiostanici, která je natolik odolná, že vydrží hrubší zacházení na pracovišti, ale nebude vám překážet při práci. Máme pro vás extrémně malou přenosnou radiostanici, která toto vše splňuje a navíc oplývá moderními digitálními funkcemi, aby posunula komunikaci ve vašem podniku na ještě vyšší úroveň.Přenosná radiostanice DP 3441
Přenosná radiostanice DP 3441
Všestranné a výkonné radiostanice MOTOTRBO™ kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími analogovými a digitálními technologiemi. Portfolio stanic MOTOTRBO nabízí správná zařízení těm správným uživatelům. Od přenosných radiostanic zajišťujících pouze hlasovou komunikaci až po funkcemi nabité radiostanice umožňující přenos hlasu i dat.

Jasný příjem a vysílání i přes okolní šum

Pokud jde o výjimečnou kvalitu zvuku, nic se nevyrovná digitální technologii. DP3441 přináší digitální výkon při přenosu audio signálu napříč celou oblastí pokrytí, plus unikátní funkce, které zaměstnancům pomohou přijímat a vysílat jasně a čistě, ať už pracují kdekoliv. Pomocí funkce Intelligent Audio (Inteligentní zvuk) radiostanice automaticky upravuje hlasitost, čímž kompenzuje šum na pozadí. Nyní už pracovníci nemusejí upravovat hlasitost svých radiostanic, aby jim náhodou neunikl hovor při práci v rušném prostředí nebo aby nevyrušovali ostatní, když procházejí přes tiché oblasti. Zvýšené potlačení šumu pozadí pomáhá vyfiltrovat nechtěné externí zvuky od hluku těžkých strojů po šum davu.

Bezproblémová integrace vašich zařízení

Mějte jistotu, že je váš nový systém MOTOTRBO připraven, když jej potřebujete. Dokážeme dát dohromady ty správné odborníky a procesy, abychom vám rychle a výhodně pomohli integrovat mobilní radiostanice DP3441 do vašeho stávajícího systému. Integrace zahrnuje například mapování pokrytí, integraci pracoviště, programování zařízení a IP síťové služby.

Materiály ke stažení:
DP3441_1.pdf
DP3441_2.pdf
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.