Digitální přenosná radiostanice SL 4000

Ať sedíte za správcovským stolem či se pohybujete po kongresovém středisku, můžete být díky digitálním radiostanicím MOTOTRBO™ ve spojení kdykoliv je třeba a mít kontrolu nad situací s neuvěřitelně elegantní a lehkou digitální radiostanicí umožňující diskrétní komunikaci. Naše radiostanice řady SL mají profesionální funkce a vlastnosti, jako jsou např. vylepšená správa pracovních příkazů, vibrační upozornění, skrytý režim či velký barevný displej, díky čemuž můžete pracovat efektivněji než kdy dřív.Přenosná radiostanice SL 4000

Příslušenství řady SL zvyšuje vaši profesionalitu – díky funkcím jako integrovaný Bluetooth® a Inteligentní zvuk – a vy tak můžete zvýšit produktivitu a zlepšit image vašeho podniku. Přesně proto je třeba vybírat pouze z doplňků schválených k použití s radiostanicemi MOTOTRBO.Pouze příslušenství Motorola Original je vyvíjeno a testováno spolu s radiostanicemi Motorola jako komplexní systém pro zajištění výkonu, spolehlivosti a splnění potřebných norem.


Digitální komunikace ještě nebyla lépší

Ať sedíte za správcovským stolem či se pohybujete po kongresovém středisku, můžete být díky řadě radiostanic MOTOTRBO™ SL ve spojení kdykoliv je třeba pomocí neuvěřitelně elegantních a lehkých radiostanic pro tu nejlepší diskrétní komunikaci.
Všestranné, výkonné a revoluční přenosné radiostanice MOTOTRBO kombinují to nejlepší z funkčnosti obousměrných radiostanic s nejnovějšími digitálními technologiemi. Radiostanice řady SL dokonale integrují hlasové a datové funkce, nabízejí vylepšené, snadno použitelné funkce, jako jsou například integrovaný Bluetooth®, skrytý režim, vibrace a inteligentní zvuk. Jsou navíc navrženy s tak malými rozměry a tak sofistikovaně, že se nepodobají žádným radiostanicím, které jste dodnes používali.
Pouze řada SL posílí vaši profesionalitu, takže budete moci zvýšit produktivitu a posílit image jako nikdy dřív.

Zvuk, který predčí očekávání
Co se týká výjimečné čistoty zvuku, nic nepředčí kvalitu digitálního přenosu. S přenosnými radiostanicemi řady SL získáte digitální kvalitu a navíc také unikátní funkce, které zaměstnancům pomohou mluvit a slyšet čistě, ať už pracují kdekoliv.
S funkcí Inteligentní zvuk se hlasitost přenosu automaticky upraví tak, aby kompenzovala šum pozadí, takže manažeři u nikdy nezmeškají hovor při pohybu po výrobní hale, ani nebudou nikoho rušit poté, co se vrátí zpět do kanceláře. Filtry radiostanice potlačující šum pozadí odfiltrují vnější hluk – ať jste na rušné konferenci nebo na letišti plném lidí. Funkce Bluetooth® integrovaná do radiostanice pak přináší bezdrátovou hlasovou komunikaci vynikající čistoty a naprostou diskrétnost.

Materiály ke stažení:
SL4000.pdf
sl4000_1.pdf


RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.