Vice aktualit

Radiostanice VERTEX

Vysílačka VERTEX VX 350

Vysílačka VX 350 VertexTato radiostanice představuje komerční sérii semiduplexních radiostanic nové generace. Nové přenosné radiostanice jsou pro pracovní týmy, kteří potřebují být na dosah kdekoli, kde se nacházejí. Radiostanice pracuje až ve čtyřech skupinách.
 

Jednoduché použití

 Užívání vysílačky je přirozené a jednoduché, stačí stisknout tlačítko a mluvit. Jedním otočným knoflíkem na radiostanici se přepínají kanály a druhým se zvyšuje a snižuje hlasitost. O změně informuje světelná LED kontrolka. Kromě toho můžou být dvě programovatelná tlačítka nastavena tak, aby okamžitě a úspěšně poskytla čtyři nejvíce používané programy, což dělá komunikaci ještě jednodušší.
 

Cílená komunikace

Se čtyřmi kanály se můžete spojit s celým týmem nebo přeladit na jiný kanál, kde můžete prodiskutovat problém bez toho, aniž by vás ostatní členové týmu slyšeli.
 

Být v kontaktu

Na radiostanicích Vertex VX 350  je možnost nastavení vysokého i nízkého výkonu. Díky tomu uživateli vydrží až 19 hodin při jednoduchém nabití. Tohoto docílíte přepnutím na nízký výkon, když je uživatel blízko u ostatních uživatelů (vlnové pásmo je zredukováno, tudíž je požadováno méně energie). Ztraceným zprávám se vyhnete funkcí scanu, který vyhledá aktivitu na všech 4 kanálech.
 

Kvalita vysílaček

 Navrhnuto a sestaveno podle americké normy MIL, zvláště 810F překonává normu pro ochranu prostředí IP54. VX 350 také prošly testy životnosti Motorola Accelerated. Tento test kopíruje 5 let neustálého užívání přístroje v térénu.

Technická specifikace ke stažení (Aj)): Vysílačky Vertex VX 350 (formát PDF)
RASPRO s.r.o., Mobil: +420 602 516 700, Email: raspro@raspro.cz Created by LUVR s.r.o.